Apartament "Amonit"

Start

Zapraszamy do Apartamentu „Amonit” w Szklarskiej Porębie w nowowybudowanym obiekcie Villa Park przy ul. Dworcowej 1A/11. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym i łazienki.

Zabudowany aneks kuchenny posiada lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik bezprzewodowy i kuchnię mikrofalową oraz pełne wyposażenie kuchenne (talerze, kubki, szklanki, sztućce, garnki, patelnia itp.).

W salonie znajdują się 2 wygodne rozkładane kanapy (powierzchnia spania 140 x 200 cm), ława oraz szafka nocna z lampą. Dodatkowo mieszkanie wyposażono w podwójną szafę oraz szafkę z półkami i wieszakami zewnętrznymi. Z salonu wychodzi się na duży słoneczny balkon, z którego rozpościera się przepiękny widok na Szrenicę. Przez drugie okno od strony zachodniej zobaczymy stary park.

Łazienka wyposażona jest w wygodną kabinę natryskową 90 cm, wc, umywalkę z szafką oraz lustro z dodatkowym oświetleniem punktowym. Do dyspozycji Gości są ręczniki oraz suszarka do włosów.

Mieszkanie posiada własne ogrzewanie gazowe z regulację temperatury wewnętrznej powietrza i wody.

Apartamentowiec Villa Pak położony jest w pięknej okolicy blisko centrum miasta pomiędzy dworcem kolejowym Szklarska Poręba Górna (200 m) i Skwerem Jana Pawła II (50 m). Pociągiem można dojechać do Jakuszyc na trasy biegowe i rowerowe oraz do Harrachova. Apartament posiada telewizor 40' oraz bezprzewodowy Internet. Dla naszych Gości udostępniamy pomieszczenie do przechowywania nart, rowerów czy sanek oraz parking. Dodatkowym atutem jest również winda.

Cena za jedną dobę za cały apartament - zależna od terminu, ilości osób oraz długości pobytu! Minimalny pobyt 2 noclegi. Szklarska Poręba zachęca do odwiedzin wieloma atrakcjami. W Szklarskiej i okolicach odbywa się corocznie wiele ciekawych imprez: sportowych, turystycznych i kulturalno-rozrywkowych. Informacje o imprezach można uzyskać na stronie: www.szklarskaporeba.pl w zakładce Kalendarz wydarzeń.

Cena za dobę za cały apartament uzależniona jest od liczby osób, długości pobytu i terminu. Maksymalna liczba osób - 4.

Kontakt: tel. 609 820 675

email: apartamentamonit@gmail.com

www.apartamentamonit.pl          www.amonit.wszklarskiej.pl

  • centrum miasta 200 m,
  • park 50 m,
  • Urząd Miasta 100 m,
  • dworzec kolejowy - 150 m.
  • wyciągi na Szrenicę ok. 1,5 km.
  • trasy rowerowe i do narciarstwa biegowego w Jakuszycach ok. 6 km.
Fotka 51kf00ik
Fotka umh4tb1o
Fotka cnlo86ff
Fotka ay2zf9r5
Fotka i8ssfy9b
Fotka dnpfmc4w
Fotka spestybn
Fotka nl783fmg

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Apartament Amonit
Tanie pensjonaty w Szklarskiej Porębie